סיורים בתל אביב – להתאהב בתל אביב יפו

מדריך טיולים בתל אביב

המדריך המלא לבחירת מדריך טיולים בתל אביב
החלטתם לצאת לסיור בתל אביב או אולי דווקא סיור ביפו ואתם מחפשים מדריך סיורים מומלץ... מאיפה מתחילים?

במחשבה ראשונה, נחפש המלצות מחברים ומכרים, וזו אכן דרך נהדרת. גם ידידנו גוגל בהחלט עשוי לעזור לנו.

תוכן עניינים

איך לבחור את מדריך הטיולים בתל אביב שמתאים בדיוק לך?!

אבל מהי בעצם המלצה טובה?

קודם כל הגדירו לעצמכם מה אתם מצפים מהסיור ומהמדריך: אני בטוחה שאתם מחפשים מדריך מקצוען, שמכיר את הסיפורים וכל פינה שווה בעיר אבל גם כזה שיודע לספר את הסיפור בצורה מרתקת וחווייתית.

בים המדריכים חפשו את המדריך המומחה למקום ולנושא, במקרה שלנו תל אביב ויפו, כזה שחי ונושם אותו.

אל תוותרו לשוחח עם המדריך כי מה שהתאים לדודה שלך לא תמיד יתאים גם לך.

הטלפון מחייג: לפני הכל וודאו שזה זמן נח לשיחה, שיחה בניחותא.

המדריך עושה את הטיול

אל תחששו לשאול שאלות. האם המדריך מפגין בקיאות בתשובה לשאלות שלכם? האם הוא מוכיח גמישות ויכולת לתת מענה לשאלות לוגיסטיות או שהוא רק מדריך והכי חשוב בשיחה תוכלו לחוש את האהבה והתשוקה של המדריך לדבר.

איך התרשמתם מהשיחה עם המדריך?  אני למשל אוהבת לשאול אתכם שאלות, לאפיין את הקבוצה ובכך להתאים את הסיור המדויק לאופי הקבוצה:  האם יש ילדים בקבוצה ומה הגילאים, מה רמת קושי ההליכה? ומה רמת העניין?

השיחה עם המדריך הייתה נעימה? הוא היה קשוב? האם הוא מתאים לי בתכנים שהוא מביא וברעיונות? תבהירו את הציפיות שלכם ואל תחששו להגדיר מטרה של הסיור.  אל תחששו לקרוא המלצות או לשוחח עם ממליצים. שוטטו להנאתכם באתר של המדריך או בדף הפייסבוק והאינסטגרם שלו שהם עוד דרך נפלאה להכיר אותו. נראה שאתם בדרך הנכונה…

מדריך טיולים שמכיר את הסודות של העיר

המדריך המומלץ שלכם להדריך סיור ביפו ובתל אביב הוא מדריך שמכיר את סיפורי העיר והסודות שלה ויודע לספר אותם בצורה מרתקת. כזה שתמיד יוכל להפתיע אתכם גם כשנדמה לכם שאתם מכירים הכל. מומחה בלהתאים את הסיור ואופיו לקבוצה, אחד שיודע לתפור לכם גם את המסביב ובעיקר מומחה באנשים ורגיש לצרכיהם.

מאחלת לכם בחירה נכונה לסיור מהנה עם מדריך סיורים מומלץ בתל אביב יפו. מוזמנים להתייעץ איתי 052-662-0190.

סיור מודרך בנווה צדק

סיורים מעניינים

כולם היו בני, כי עבורי – כל סיור הוא מעניין. ומה מעניין אתכם? יותר תוכן, דגש היסטורי, ספרותי, אומנותי, סיפור אישי, מפגש אנושי? ספרו לי מה מעניין אתכם ונבחר יחד את הסיור. מה שלא יהיה מובטחת לכם חוויה! כי המומחיות שלי היא להפוך כל סיפור לסיור מרתק.

סיור ביפו

למרות שאת השם שלה אומרים בנשימה אחת "תל אביב יפו", הן לא מקשה אחת. יפו נותנת לנו אין ספור אפשרויות לבילוי חופשה, בילוי יום או ערב וכמובן למגוון סיורים מעניינים: סיור ביפו העתיקה, סיור בעג'מי, סיור בשוק הפשפשים, סיור בשדרות ירושלים המתחדשת, סיור במושבה האמריקאית, סיור בנווה צדק, סיור בפלורנטין ועוד..

חופשה בתל אביב עם סיור

הגעתם לחופשה בתל אביב, לא תהנו גם מסיור?!
החופש בתל אביב הוא חופש תרתיי משמע ויש לה לעיר אין סוף אפשרויות להציע לכם: ים, רחובות, מוזיאונים, הצגות, סרטים מתחמי קולינריה, אופניים שוטטות אין סופית ברגל אבל אין כמו להכיר את העיר עם מדריך שמומחה בסיפור שלה, כזה שמכיר את הפינות הסודיות שלה, שיהפוך את הסיפור לחוויה, כזה שאוהב את העיר ויגרום לכם עצמכם להתאהב בה קצת יותר…
הצטרפות לסיור היא לא תמיד אופציה כיוון שלא תמיד הסיורים יתאימו ללוח הזמנים בחופשה שלכם. סיור פרטי הוא אפשרות נהדרת אך הוצאה גדולה יותר. על כן אני ממליצה לכם לתכנן את החופשה כך שתשאירו בה הרבה מקום 'לחופש' אבל גם כזו שתוכל לשלב סיור בעיר.

מדריך מומלץ בתל אביב
תוכן עניינים
בואו נדבר..
התקשרו עכשיו


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

סיפורים והמלצות בתל אביב

שיטוט בוקר בלוינסקי

אותו בוקר השכמתי לצאת, למרות ששעת המפגש נקבעה ל 10.00 ירדתי מהאוטובוס בתחנת מגדל שלום וצעדתי לעבר רחוב  לוינסקי  זה המכונה 'שוק' שזמן מה לא

לקריאה >
יש לי סימפטיה
בכל זאת יש בה משהו

מכתב תשובה לעופרי אילני- מוסף הארץ "אולי בכל זאת אין כאן שום דבר" כבר לא מעט שנים שאני לא מכניסה עיתונים הביתה, אם יש משהו

לקריאה >
דילוג לתוכן