סיור בתל אביב למשפחות

נהדר לחגוג בסיור ברחובות תל אביב

סיורי משפחות

רוצים מפגש משפחתי עם ערך?

מחפשים רעיון לחגוג יום הולדת או יום נישואין? רוצים מפגש משפחתי מורחב או מפגש אינטימי? נהדר לצאת לרחובות העיר תל אביב ולטייל יחד איתי.

סיורי בוקר בתל אביב

לקחת פסק משגרת היום יום ולצאת לרחובות העיר בסיור מודרך לחגיגה משפחתית. להתאים את הסיור למשפחה שלכם זו המומחיות שלי. אפשר לצאת לסיור בו נגלה את הסודות הטמונים בשרונה, לטייל בין סמטאות ואגדות יפו או שפשוט תספרו לי מי אתם ומה אתם אוהבים ואני אשמח להמליץ.

סיור יום הולדת בתל אביב - בתפירה אישית

יום הולדת, יום נישואין, או כל אירוע משמעותי אחר, הם הזדמנות נהדרת לחגיגה עם ערך. מתנה שתוכלו ליצור עבורכם ועבור היקרים לכם.  החגיגה מתקרבת ואתם מחפשים רעיון איך לחגוג להורים ובדרך להזכיר קצת נשכחות ואפילו לחבר את הנכדים לסיפור של סבא וסבתא. איפה סבא וסבתא הכירו או התחתנו? באיזה שביל הלכה סבתא לבית הספר? היכן התגוררה חברתה הטובה? ולאיזה תנועת נוער הלך סבא?

כל השאלות והתשובות בסיור אישי ומיוחד שנבנה ביחד כחגיגת יום הולדת אישית.

סיורים בתל אביב נווה צדק - בהתאמה למשפחות

בסיור משפחתי בנווה צדק נגלה את סיפורי המשפחות שהקימו את השכונה. נווה צדק הינה השכונה היהודית העצמאית הראשונה שנבנתה במרחב החולות של יפו. השנה 1887. אני מזמינה אתכם לשוטט עמי בסמטאות הציוריות של השכונה עם סיפורי  ושירי האהבה שהרטיטו את החולות. כך נגלה מהו סיפור האהבה הראשון שנכתב כאן, מי התחתנה בניגוד לנדר שנדרה, מי נתן את ליבו לאהבה שאינה אישה ומי נאלץ לוותר על אהבת אישה תחת אהבת השירה?

לעמוד הסיור >>

סיפורים והמלצות

חוות דעת על סיור למשפחות


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

דילוג לתוכן