סיורים בתל אביב

סיורים עצמאיים בתל אביב

כשמתחשק לטייל לבד ולגלות את קסם העיר

הבתים היפים של תל אביב

הסיור שכבש את המטיילים

סיור ברחובות תל אביב הוא כעין סיור במוזאון פתוח וגלריה של סגנונות בניה שנבנו על פי צו האופנה המשתנה. נבין בין אופנה לאידיאולוגיה, את הקשר בין בדים לבתים ונקשיב לקירות שיספרו לנו בעצמם את הסיפור. תוך כדי הסיור תוכלו לגלות בעצמכם את יופי וקסם העיר. אם אתם תל אביבים ואם אתם לא הסיור הזה מתאים בדיוק לכם..

הגעתם ספונטנית לתל אביב, חבר ירושלמי קפץ לביקור, הגעתם במקרה לנחלת בנימין ואתם משתוקקים להבין את הסיפור שמאחורי הבניינים, דיברתם איתי ואני בדיוק לא זמינה עבורכם להדרכה או סתם מתחשק לכם לטייל בעצמכם. בדיוק לשם כך הכנתי עבורכם את הסיור העצמאי.

רוצים לסייר איתי? התקשרו אלי 052-662-0190 או שלחו לי ווצאפ או השאירו פרטים ואחזור אליכם ממש בקרוב..

סיור גרפיטי בתל אביב

טיול בתל אביב לזוג

הגעתם לחופשה בתל אביב והיום הזה הוא רק שלכם ובשבילכם, המדריכה הפעם תישאר בבית, ואתם מוזמנים לטייל כזוג, טיול רומנטי. אני אהיה אתכם רק בסרטונים.

סיור עצמאי ביפו

מיכל ששון ביבי מדריכה סיורים ביפו כבר 30 שנה. אז החלטתי לטייל איתה ביפו ולהקליט את הסיור לטובת המאזינים.

בפרק תשמעו סיפורים על חומות העיר העתיקה של יפו, מדוע מגדל השעון בנוי בצורה שונה בקומתו האחרונה, שער העיר, הנס שהתרחש בכנסייה על ראש הגבעה, הסיפור של עץ התפוזים התלוי, מדוע מיכל ממליצה ללכת לאיבוד בסמטאות, הגלריה של עדינה פלסטלינה והמדרגות שמרגשות את מיכל כל פעם מחדש.

אם אתם עושים את הסיור הזה בעצמכם, מיכל ממליצה לא להיות תקועים בדפים או בטלפון הנייד. תרימו עיניים ותסתכלו על הארכיטקטורה, הקשתות, החלונות, הסמטאות החבויות, אומנים מענייניים והמון היסטוריה מרגשת.

המלצות על סיור הבתים היפים

לקוחות מרוצים
והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

נגן וידאו

סיורים ביפו תל אביב

דילוג לתוכן