סיורים בתל אביב

סיור היסטורי בתל אביב

לצלול לתוך הסיפור עצמו במקום בו הוא התרחש

סיור היסטורי? היסטרי!

אנשים, תככים, אהבות, חלומות, מפגשים

אם אתם מאלה שהמילה "היסטוריה" מכניסה אותם לפניקה, יש לי בשורה משמחת עבורכם – סיור היסטורי, כמו כל סרט טוב הוא סיפור מרתק שכרוכים בו אנשים, תככים, אהבות, חלומות, מפגשים. הרקע ל"סרט שלנו" היא תל אביב ויפו. ממש כמו הדובדבן שבקצפת הסיפור של דוכן הגלידה עושה אותה טעימה יותר. סמטאות נווה צדק מתעוררות לחיים עם סיפורי האהבה שהרטיטו את החולות, בנייני העיר הלבנה מספרים חלומות, סמטאותיה של יפו מתמלאים בריחות.

אני מזמינה אתכם לצלול לתוך הסיפור עצמו במקומות בו הם התרחשו. מי התאהב במי? מי ברחה ממי? מי התווכח עם מי? 

סיפורים מהחיים שהפכו לחלק מדף ההיסטוריה וקמים לתחיה ברחובות העיר תל אביב: סיור בנווה צדק, סיור בשדרות רוטשילד, סיור ביפו העתיקהסיור במושבה האמריקאית ועוד סיורים היסטוריים, תשאלו אותי 052-662-0190.

סיורים בתל אביב נווה צדק

נווה צדק הינה השכונה היהודית העצמאית הראשונה שנבנתה במרחב החולות של יפו. השנה 1887. אני מזמינה אתכם לשוטט עמי בסמטאות הציוריות של השכונה עם סיפורי ושירי האהבה שהרטיטו את החולות. כך נגלה מהו סיפור האהבה הראשון שנכתב כאן, מי התחתנה בניגוד לנדר שנדרה, מי נתן את ליבו לאהבה שאינה אישה ומי נאלץ לוותר על אהבת אישה תחת אהבת השירה? מה שבטוח עד סוף הסיור נגלה ש "בכל זאת יש בה משהו!".

להמשך קריאה >>

סיור יום הולדת בתל אביב

יום הולדת, יום נישואין, או כל אירוע משמעותי אחר, הם הזדמנות נהדרת לחגיגה עם ערך. מתנה שתוכלו ליצור עבורכם ועבור היקרים לכם.  החגיגה מתקרבת ואתם מחפשים רעיון איך לחגוג להורים ובדרך להזכיר קצת נשכחות ואפילו לחבר את הנכדים לסיפור של סבא וסבתא. איפה סבא וסבתא הכירו או התחתנו? באיזה שביל הלכה סבתא לבית הספר? היכן התגוררה חברתה הטובה? ולאיזה תנועת נוער הלך סבא?

כל השאלות והתשובות בסיור אישי ומיוחד שנבנה ביחד כחגיגת יום הולדת אישית. מעוניינים בסיור יום הולדת התקשרו אלי 052-662-0190.

להמשך קריאה >>

 

סיורים ביפו

מי לא טייל לפחות פעם אחת ביפו? התבונן בשעון, טייל לאורך הטיילת והנמל, צפה אל תל אביב, או הצטלם עם התפוז המרחף? 

אבל יפו שלי היא הרבה יותר מזה. אני אוהבת לעלות במדרגות, ולגלות אתכם את הסמטאות הנסתרות, במקום הזה אני תמיד שומעת "חשבתי שאני מכיר את יפו, איך לא הייתי כאן אף פעם". אני אוהבת את הצבע הכחול, את בתי הקפה ולגלות אתכם את מה שמסתתר מאחורי הסמלים הפזורים.

להמשך קריאה >>

סיפורים והמלצות
כשהמלך ג'ורג' תפס רחוב

לכבודה של המלכה אליזבת יצאתי לכיוון המלך ג׳ורג׳, הרחוב התל אביבי כמובן. לפני הכל שמחתי לגלות שבין שלטי הרחוב החדשים המעוצבים עיצוב מינימליסטי( שאני מאוד

לקריאה >
גזוז בטעם של פעם
תל אביב, קיוסק וגזוז

חם, אני מכריזה בעצמי ולעצמי תוך כדי הליכה בשדרה המוצלת יחסית וחשה צורך עז במשקה צונן ומהראש הקודח מתגלגלות מיד אחת אחרי השנייה מחשבות אסוציאטיביות

לקריאה >
החשמל הראשון בתל אביב
הפסקת חשמל

סיפורו של החשמל הראשון בתל אביב ׳נהימת התרבות׳, כך מכנה נחום גוטמן את אותו רגע בו הואר רחובה של תל אביב הקטנה באורו של פנס

לקריאה >

המלצות על סיור היסטורי

לקוחות מרוצים
והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

סיורים מודרכים בתל אביב

דילוג לתוכן