ימי כיף וגיבוש לעובדים

"לקחת פסק זמן ולא לחשוב..."

ימי כיף וגיבוש לחברות

יום גיבוש בתל אביב

אין כמו להגיע לתל אביב ליום כיף וגיבוש עם העובדים: מגוונת להפליא עם סיפורים, שווקים ואנשים. המומחיות שלי היא לתפור לכם את הסיור המדויק למזג האוויר, אופי הקבוצה והתקציב. לסיום אתם בוודאי גם מחפשים מסעדה לשבת ולאכול בה, גם בכך אני אשמח לעזור לכם. מחפשים מסעדה כשרה? ספרו לי.

יום גיבוש לעובדים רעיונות

אני אשמח להתאים לכם את הסיור לאופי הקבוצה, מספר המשתתפים, והתקציב. בנוסף לסיור אפשר להתאים פעילויות נוספות.

רוצים רעיונות?  

מפגשים מעניינים, תערוכה מיוחדת, מדיטציה מול הים, מעגל מתופפים, רקדנית, נגן, שחקן, השמיים הם הגבול..

באילו חודשים כדאי לארגן ימי גיבוש?

ביום גיבוש בתל אביב תרגישו "חוץ לארץ". אם יש לכם הזדמנות לצאת, בואו! את התוכן והמקום המדויק אני כבר אתאים למזג האוויר והעונה. את תל אביב אפשר לטייל בקיץ ובחורף, בבוקר ובערב.

יום גיבוש לעובדים בחורף

"באור ומטר השדרה מסורקת", כך מתאר אלתרמן את תל אביב ביום גשם. ברוב ימות החורף הגשם הוא אירוע חולף ואת הטיולים לרוב אפשר לקיים, גם אם קצת קריר.

תראו איזה מטריות יפות הכנו לכם!

נעים להכיר

נעים להכיר, אני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר. ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש. בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו. מורת דרך מוסמכת רק (כבר) למעלה מ – 30 שנים, בוגרת תואר ראשון ושני בלימודי ארץ ישראל, אבל לא מפסיקה ללמוד אותה לרגע: את עברה של העיר מספרים ארכיונים וסיפורים אישיים, אך גם את ההתרחשות העכשווית ומגמות ההתפתחות בה. זו העיר שבה אני חיה, עובדת ומבלה.

זו העיר שהתאהבתי בה לא ממבט ראשון אלא מתוך היכרות מתמשכת  תוך שאני נחשפת לערכים של רוח  ואסתטיקה הקשורים בה עד מאוד. יפו, כלת הים, שמתוכה צמחה תל אביב . יפו שמזכירה לי ימי בראשית עם קסם המזרח בין סמטאות וים, קסם  המיוחד רק לה. יפו בין ישן לחדש עם ריקמה אנושית עדינה ומיוחדת שמזמנת לי מפגשים מרתקים ומרגשים במרחבים אותנטיים אותם אשמח לחלוק עמכם.  

סרטונים מימי גיבוש וכיף

המלצות על ימי כיף וגיבוש

אחרי תקופה ארוכה יצאנו לבוקר של יחד וגיבוש מטעם העבודה. כמו בסיורים הקודמים זאת הייתה חוויה מרתקת ומעשירה שמבוצעת על ידי מדריכה בחסד. לסיום הסיור מיכל תפרה לנו אירוח ביתי ששילב ארוחה ומפגש מרגש

אורי חייק, נתיבי ישראל

יצאנו ליום גיבוש מחלקתי כמחלקה בבית חולים ,לאחר כמעט שנתיים שהקורונה לא אפשרה מפגש משותף.
בחרנו במיכל להוביל את יום הגיבוש שלנו. יום מרתק בשכונת עג׳מי היפואית. מיכל הביאה לפתחנו עניין, אהבת העיר, ידע אינסופי . נפתח צוהר אל מקומות חדשים שלא פגשנו. ארגנה יום שהוא כולו עניין, חוויה והתרגשות.
תודה על כל רגע.
מחכים לרגעים הבאים….
 

עודדה בר, בית חולים בילינסון

לקוחות מרוצים

והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר

דילוג לתוכן