סיורים בתל אביב – להתאהב בתל אביב יפו

ימי כיף וגיבוש לעובדים

"לקחת פסק זמן ולא לחשוב..."

ימי כיף וגיבוש לחברות

יום גיבוש בתל אביב

אין כמו להגיע לתל אביב ליום כיף וגיבוש עם העובדים: מגוונת להפליא עם סיפורים, שווקים ואנשים. המומחיות שלי היא לתפור לכם את הסיור המדויק למזג האוויר, אופי הקבוצה והתקציב. לסיום אתם בוודאי גם מחפשים מסעדה לשבת ולאכול בה, גם בכך אני אשמח לעזור לכם. מחפשים מסעדה כשרה? ספרו לי.

יום גיבוש לעובדים רעיונות

אני אשמח להתאים לכם את הסיור לאופי הקבוצה, מספר המשתתפים, והתקציב. בנוסף לסיור אפשר להתאים פעילויות נוספות.

רוצים רעיונות?  

מפגשים מעניינים, תערוכה מיוחדת, מדיטציה מול הים, מעגל מתופפים, רקדנית, נגן, שחקן, השמיים הם הגבול..

באילו חודשים כדאי לארגן ימי גיבוש?

ביום גיבוש בתל אביב תרגישו "חוץ לארץ". אם יש לכם הזדמנות לצאת, בואו! את התוכן והמקום המדויק אני כבר אתאים למזג האוויר והעונה. את תל אביב אפשר לטייל בקיץ ובחורף, בבוקר ובערב.

יום גיבוש לעובדים בחורף

"באור ומטר השדרה מסורקת", כך מתאר אלתרמן את תל אביב ביום גשם. ברוב ימות החורף הגשם הוא אירוע חולף ואת הטיולים לרוב אפשר לקיים, גם אם קצת קריר.

תראו איזה מטריות יפות הכנתי לכם!

נעים להכיר

אני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר. ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש. בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו. מורת דרך מוסמכת רק (כבר) למעלה מ – 30 שנים, בוגרת תואר ראשון ושני בלימודי ארץ ישראל, אבל לא מפסיקה ללמוד אותה לרגע: את עברה של העיר מספרים ארכיונים וסיפורים אישיים, אך גם את ההתרחשות העכשווית ומגמות ההתפתחות בה. זו העיר שבה אני חיה, עובדת ומבלה.

זו העיר שהתאהבתי בה לא ממבט ראשון אלא מתוך היכרות מתמשכת  תוך שאני נחשפת לערכים של רוח  ואסתטיקה הקשורים בה עד מאוד. יפו, כלת הים, שמתוכה צמחה תל אביב . יפו שמזכירה לי ימי בראשית עם קסם המזרח בין סמטאות וים, קסם  המיוחד רק לה. יפו בין ישן לחדש עם ריקמה אנושית עדינה ומיוחדת שמזמנת לי מפגשים מרתקים ומרגשים במרחבים אותנטיים אותם אשמח לחלוק עמכם.  

השאירו פרטים ואחזור אליכם במהרה

סרטונים מימי גיבוש וכיף

המלצות על ימי כיף וגיבוש

אחרי תקופה ארוכה יצאנו לבוקר של יחד וגיבוש מטעם העבודה. כמו בסיורים הקודמים זאת הייתה חוויה מרתקת ומעשירה שמבוצעת על ידי מדריכה בחסד. לסיום הסיור מיכל תפרה לנו אירוח ביתי ששילב ארוחה ומפגש מרגש

אורי חייק, נתיבי ישראל

מיכל יקרה,
הגענו אלייך במקרה והמקריות, אינה במקרה.
צוות ההנהלה של אורט מינקוף בירושלים זכה לסיור מושלם בזכות ההדרכה המעולה שלך בתוספת ללב ולנשמה שהבאת איתך והענקת לנו. חזרנו מלאים בידע ובחוויה בילתי נשכחת. תודה לך. נחזור שוב עם כל הצוות

תמי כספי, מנהלת בית הספר אורט מינקוף ירושלים

יצאנו ליום גיבוש מחלקתי כמחלקה בבית חולים ,לאחר כמעט שנתיים שהקורונה לא אפשרה מפגש משותף.
בחרנו במיכל להוביל את יום הגיבוש שלנו. יום מרתק בשכונת עג׳מי היפואית. מיכל הביאה לפתחנו עניין, אהבת העיר, ידע אינסופי . נפתח צוהר אל מקומות חדשים שלא פגשנו. ארגנה יום שהוא כולו עניין, חוויה והתרגשות.
תודה על כל רגע.
מחכים לרגעים הבאים….
 

עודדה בר, בית חולים בילינסון

לקוחות מרוצים

והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

נגן וידאו
שאלות נפוצות
ההמלצה שלי תלויה בשאלה מי אתם: מספר המשתתפים, גילאים, עונת בשנה, סיור בוקר או ערב, מטרת הסיור, ודרכי הגעה לסיור. 
ספרו לי ואשמח להתאים לכם את הסיור המושלם.
אפשר בהחלט לקיים סיור עבור שני אנשים ואפילו אחד. אך יש לקחת בחשבון שעלותו תהיה בהתאם לסיור פרטי. 
רוב הסיורים אותם אני מקיימת הם עבור קבוצות המזמינות סיור מותאם עבורם. מדי פעם, אני מפרסמת מועדים לסיורים אליהם ניתן להירשם ולהצטרף לסיור. את הסיורים תוכלו למצוא כאן בעמוד סיורי החודש, ניתן להצטרף לקבוצת וואצאפ שקטה בה אני מעדכנת במועדים.
 
ההמלצה שלי, קבוצה שאינה גדולה מ-20 משתתפים, עד מקסימום 25 משתתפים. התנהלות בקבוצה גדולה יותר איטית ומסורבלת ותפגע בטמפו של הסיור. 
אתם קבוצה גדולה יותר? דברו איתי, יש לי פתרונות.

אורך סיור מומלץ הוא שעתיים, עד שעתיים וחצי. מתקיימים גם סיורים לימודיים ארוכים יותר. 

"כולם היו בני" – אני אוהבת את כולם ולכל אחד יש אופי אחר ובעיקר אני אוהבת להתאים את הסיור הנכון לאופי הקבוצה. יחד עם זאת, הסיור בשכונת עג'מי, השכונה בה אני מתגוררת, אהוב עליי במיוחד – כי בו תוכלו לשמוע ולחוות מהחיים עצמם שבשכונה. יותר ויותר אני מגלה שהסיור "הבתים היפים של תל אביב" כובש את לב המטיילים.

כמובן, אשמח להמליץ לכם על מסעדות טובות בסביבת הסיור.

כמובן שאשמח לייעץ לכם בנושא מסעדות כשרות, כל עוד מדובר בכשרות רבנות עירונית.

מגוון הסיורים שלי הוא רחב ואין ספק שהצלחת הסיור תלויה במרקם הקבוצה וכמובן שאני אמליץ על הסיור שמתאים גם לכם.

בוודאי, אנחנו נברר את יכולות הקבוצה ונתאים מסלולים.

אני אישית איני מדריכה סיורים באנגלית, אך אני עובדת עם צוות מדריכים מצוינים שידריכו אתכם באנגלית. גם בסיור באנגלית אני אשמח לשוחח אתכם ולהתאים לכם מדריך מקצועי.

לצערי לא כל הסיורים נגישים, אך אני אשמח להתאים ולבנות סיור נגיש עבורכם, על פי הצורך

הסיורים מתאימים כחגיגת יום הולדת לאנשים שגדלו בתל אביב וגם לאלו שלא, מתאימים למקומות עבודה כפעילות גיבוש, גימלאים, משפחות , קבוצות נשים ואנשים מתעניינים שרוצים "לגלות" את תל אביב.

בהחלט, הסיור מתאים גם לשומרי שבת ויכול להתקיים ללא מערכת הגברה.

"איזה מזל התחיל לרדת גשם" – עבורי יום סגרירי הוא יום הוא נפלא לסיור בתל אביב. יש לא מעט מסלולים שבהם ניתן להסתתר מדי פעם מהגשם. סיור במגדל שלום, שכולל בתוכו תערוכות מגוונות, מחווה לתל אביב הקטנה, היא הזדמנות נהדרת ליום גשם. 

בחירת מלון היא באמת עניין של טעם ותקציב. ראשית, הגדירו לכם באיזה חלק של העיר תרצו לשהות: קרוב לים, קרוב לדיזינגוף, קרוב ליפו. בסופו של דבר תגלו שהכול קרוב. בכל זאת, אני שמחה להמליץ על כמה בתי מלון שהם מיוחדים בעיני

דילוג לתוכן