סיורים בתל אביב

סיור בדיזינגוף

"9 בכיכר ביום שישי"

תל אביב בראי התרבות והאופנה

להיזדנגף? בכיף!

סיפורו של רחוב דיזינגוף כציר מרכזי של תרבות ואופנה בתל אביב המתפתחת משנות ה-30. בין כיכר דיזינגוף לפסאז' הוד, בין קולנוע אסתר לתיאטרון הקאמרי, בתי הקפה, גלריות, חנויות האופנה והמותג היחידי "להזדנגף".

לאורך רחוב דיזינגוף והרחובות הצמודים לו התגוררו אנשי התרבות של תל אביב: שחקנים ואנשי במה, סופרים ומשוררים, הכול על טהרת העברית בעיר העברית. יצאתי בעקבות הזיכרון האישי שלי לספר את סיפורו של אברהם שלונסקי בין הבית בו התגורר לבית בו פעל, תיאטרון הקאמרי.

מעוניינים בסיור ברחוב דיזינגוף בתל אביב, התקשרו אלי 052-662-0190 או שלחו לי ווצאפ או השאירו פרטים ואחזור אליכם ממש בקרוב..

סיור אדריכלות מסביב לכיכר דיזינגוף

כיכר דיזינגוף והבניינים שסביבה הם כשמלה מתנפנפת ומספרים את סיפורה של העיר הלבנה. הכיכר התוססת עם רחוב דיזינגוף החוצה אותה מושכים אותנו להישאר על הציר הישר, אבל אני מזמינה אתכם למסע גילוי של הרחובות הקטנים שמסביבה. תוך כדי סיור נלמד להתאהב בסגנון הבינלאומי ועושרו בבניינים שבסביבת רחובות אלו.

לכל סיורי האדריכלות בתל אביב >>

המלצות
סיפורים
אופנה בתל אביב
האיש מאחורי הבגד

׳לחיות לפי מידה׳ הוא מסכם את החלום שלו בסוף המפגש המרגש והמפתיע ואני תוהה ביני לבין עצמי אם הוא שם לב לתרתיי משמע שבמשפט. ששון

לקריאה >
לקוחות מרוצים
והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

סיורים נוספים בתל אביב יפו

דילוג לתוכן