סיור גמלאים

זה סימן שאתה צעיר...

סיור עירוני לגמלאים

טיולי גמלאים - מעט הליכה והרבה סיפורים

אם פרדסים  לא משגעים אותך בריח, זה לא בגלל שאתה לא צעיר זה פשוט בגלל שכבר אין היכן להריח אותם, לפחות לא כאן ביפו ותל אביב "ארץ התפוזים הגדולה". אבל אם לא אכפת לך לצאת ולגלות את הדרך- זה בהחלט סימן שאתה צעיר!

שמי מיכל ששון ביבי כבר למעלה מ 35 שנים מורת דרך, מובילה קבוצות לגלות את קסם העיר תל אביב יפו. אתם כבר יודעים שגימיקים בסיור  הוא לא העניין כי אם, העניין הוא הגימיק. אתם מגיעים לסיור כדי לגלות עוד סיפורים ונקודות מבט  חדשות על העיר  המשנה פניה ללא הרף, הזדמנות נהדרת לגלות ולחשוף גם את אלו שלכם.

בסיור העירוני לגמלאים האורך לא קובע, העומק בהחלט כן! אני מכנה אותם  "סיורי מוחות". בסיורים הללו אפשר לשבת יותר, ללכת פחות, ליהנות יותר, להתעייף פחות.

ההמלצות שלי לסיור לגמלאים

אנא הבהירו את דרגת הקושי של הסיור הרצוי  ואורכו. ממליצה להצטייד בכיסאות נישאים קלים שיעזרו לכם במהלך הסיור. יש לכם תמונות ממקומות שאתם יודעים שנטייל בהם? הביאו אתכם לסיור כדי שכולנו נזכר ונהנה. מומלץ במיוחד סיור אישי בעקבות מחוזות ילדות אישיים בעיר תל אביב יפו.

סיפורים מטיולי גיל הזהב

גיל המעבר

  פרק ראשון הם ישבו ליד שולחן האוכל הגדול מידיי. השעה  היתה מוקדמת וערן היה במצב רוח מתלהב ואנרגטי במיוחד. נצא לקרוע את העיר הגדולה?

לקריאה >

המלצות

סרטונים מיום כיף לגמלאים

חוות דעת על טיולים לגמלאים


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

דילוג לתוכן