סיורים בתל אביב – להתאהב בתל אביב יפו

סיור גמלאים

זה סימן שאתה צעיר...

טיולי גמלאים

מעט הליכה והרבה סיפורים

אם פרדסים לא משגעים אותך בריח, זה לא בגלל שאתה לא צעיר זה פשוט בגלל שכבר אין היכן להריח אותם, לפחות לא כאן ביפו ותל אביב "ארץ התפוזים הגדולה". אבל אם לא אכפת לך לצאת ולגלות את הדרך- זה בהחלט סימן שאתה צעיר!

שמי מיכל ששון ביבי כבר למעלה מ-35 שנים מורת דרך, מובילה קבוצות לגלות את קסם העיר תל אביב יפו. אתם כבר יודעים שגימיקים בסיור  הוא לא העניין כי אם, העניין הוא הגימיק. אתם מגיעים לסיור כדי לגלות עוד סיפורים ונקודות מבט  חדשות על העיר  המשנה פניה ללא הרף, הזדמנות נהדרת לגלות ולחשוף גם את אלו שלכם.

בסיור העירוני לגמלאים האורך לא קובע, העומק בהחלט כן! אני מכנה אותם  "סיורי מוחות". בסיורים הללו אפשר לשבת יותר, ללכת פחות, ליהנות יותר, להתעייף פחות.

תוכן עניינים

טיולי בוטיק לגיל השלישי

למה "בוטיק"? כי אני אוהבת לתפור אותם בדיוק עבורכם, בהתאמה לגודל הקבוצה, אפשרות ההליכה, מהיכן אתם מגיעים ועוד…

אחרי שנאפיין את הקבוצה אני אשמח להציע לכם את החלופות ליום טיול עם ערך בעיר תל אביב ויפו. על ההדרכה שלי אנחנו נתפור גם את הדברים המיוחדים שירגשו אתכם.

נופש בתל אביב לגיל השלישי

החלטתם לצאת לנופש בתל אביב – אין ספור אירועי תרבות שאפשר ליהנות ומקומות שאפשר לטייל בהם. ההמלצה שלי: אל תוותרו על סיור שיוסיף עניין לחופשה!

רוצים לדעת מתי מתקיימים סיורים שאפשר להצטרף אליהם, לחצו כאן לרשימת הסיורים הפתוחים הקרובים.

סמינר לימודי בתל אביב לגיל השלישי

כבר הייתם בתל אביב ולא רק פעם אחת! תנו לי לקחת אתכם למקומות מיוחדים, או למקומות שכבר הייתם עם נקודת מבט אחרת. בואו נחבר יחד את האהבה לעיר והערך שבה, וניצור סמינר לימודי ייחוד.

תל אביב על גלגלים

מאחורי השירים הרבים שנכתבו על תל אביב מסתתרים סיפורים מרתקים. עופר גביש ואנוכי צועדים אתכם בשכונות השונות בעקבות סיפורי המקום וסיפורי השירים. 

הסיור יכול להתקיים במסלולים שונים על פי בקשתכם: תל אביב הקטנה, סיפורי ושירי יפו, לאורך הים ועוד. הסיור מלווה בנגינת גיטרה ושירונים.

סיור אדריכלות בתל אביב
סיורים מומלצים בתל אביב

המלצות לסיור גמלאים

אנא הבהירו את דרגת הקושי של הסיור הרצוי ואורכו. ממליצה להצטייד בכיסאות נישאים קלים שיעזרו לכם במהלך הסיור. יש לכם תמונות ממקומות שאתם יודעים שנטייל בהם? הביאו אתכם לסיור כדי שכולנו נזכר ונהנה. מומלץ במיוחד סיור אישי בעקבות מחוזות ילדות אישיים בעיר תל אביב יפו.

הרצאות מהכורסא – תל אביב באה אליך

כשהסיור מגיע עד אליכם…

הכל התחיל בימי הקורונה הראשונים, כשהקהל שמטייל איתי ואני לא פחות מהם כמהנו לסיפורי העיר הגדולה.

באותו בוקר של סגר ראשון החלטתי להפוך את הסיורים שלי להרצאות וגיליתי שאני אוהבת אותם לא פחות. ועוד מצאתי שלהרצאה יש יתרון: אם בסיור אני כבולה לשכונה אחת במסגרת ההרצאה אני יכולה לספר נושא שנפרש על פני כמה שכונות.

מאז אני נהנית להגיש לכם את ההרצאות בזום- אתם בבית וגם אני או להגיע אליכם, למועדון הקהילתי, לפעילות תרבות בבתי אבות והורים, במרכזים עירונים, בקיבוצים ובמושבים. לכם נותר רק לבחור את נושא ההרצאה.

ההרצאות מתקיימות בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהריים/ ערב ומתאימות מאוד לימי החורף הקרים או הקיץ החמים.

להזמנת הרצאות התקשרו 052-662-0190

קרא עוד >>

סיור יום הולדת בתל אביב לגיל השלישי

יום הולדת, יום נישואין, או כל אירוע משמעותי אחר, הם הזדמנות נהדרת לחגיגה עם ערך. מתנה שתוכלו ליצור עבורכם ועבור היקרים לכם.  החגיגה מתקרבת ואתם מחפשים רעיון איך לחגוג להורים ובדרך להזכיר קצת נשכחות ואפילו לחבר את הנכדים לסיפור של סבא וסבתא. איפה סבא וסבתא הכירו או התחתנו? באיזה שביל הלכה סבתא לבית הספר? היכן התגוררה חברתה הטובה? ולאיזה תנועת נוער הלך סבא?

כל השאלות והתשובות בסיור אישי ומיוחד שנבנה ביחד כחגיגת יום הולדת אישית.

מעוניינים בסיור יום הולדת? התקשרו אלי 052-662-0190

להמשך קריאה >>

מה מיוחד בסיורים שלי

כל סיור בעיר הוא חוויה אחרת. יש כאלו שידע עבורם הוא חוויה ויש את אלו שמעדיפים חוויה חושית. יש כאלו שאוהבים סיור בקבוצה גדולה ויש שאוהבים בחבורה קטנה. המומחיות שלי היא להתאים לכם את הסיור המדויק בשבילכם. לאופי הקבוצה, לעונת השנה ואפילו לתקציב. כל אחד מהסיורים יכול להיות מעמיק יותר או חושי יותר. אנחנו נשוחח ונקבע את הסיור הנכון עבורכם. הסיורים מתאימים כגיבוש למקומות עבודה, משפחה או חברים, קבוצות גימלאים, קתדרות לימודיות וחוגי מטיילים, טיולים שבשגרה וטיולים לאירועים מיוחדים: מסיבת רווקות, פרישה ממקום עבודה, ימי הולדת, אזכרות ואירועים נוספים.

השאירו פרטים ואחזור אליכם במהרה

סיפורים מטיולי גיל הזהב

גיל המעבר

  פרק ראשון הם ישבו ליד שולחן האוכל הגדול מידיי. השעה  היתה מוקדמת וערן היה במצב רוח מתלהב ואנרגטי במיוחד. נצא לקרוע את העיר הגדולה?

לקריאה >

המלצות

סרטונים מיום כיף לגמלאים

המלצות על טיולים לגמלאים


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

סיורים נוספים בתל אביב יפו

דילוג לתוכן