סיורים בתל אביב

סיורי ערב בתל אביב

להכיר את תל אביב בשמלת הערב שלה

חוויה אחרת

השדרות, הכיכרות והבתים עם אותם סיפורים קצת אחרת

להכיר את תל אביב בשמלת הערב שלה במקומות שפנסי הרחוב מאירים אותה באור מיוחד ויוצרים חוויה אחרת. השדרות, הכיכרות והבתים, עם אותם סיפורים קצת אחרת.

לא כל סיור ניתן לקיים בערב, אבל הסיורים המומלצים שלנו לערב הם: סיור בנווה צדק, סיור ביפו העתיקה, סיור במושבה האמריקאית, סיור בעקבות נתן אלתרמן, סיור משוררות ואחרים.

תשאלו אותי 052-662-0190.

סיור היסטורי בתל אביב

סיור היסטורי? היסטרי! – אנשים, תככים, אהבות, חלומות, מפגשים, הם רק חלק מהסצנות שאנחנו אוהבים לצפות בסרט, אבל אני מזמינה אתכם לצלול לתוך הסיפור עצמו במקום בו הוא התרחש. מי התאהב במי? מי ברחה ממי? מי התווכח עם מי? 

סיפורים מהחיים שהפכו לחלק מדף ההיסטוריה וקמים לתחיה ברחובות העיר תל אביב: סיור בנווה צדק, סיור בשדרות רוטשילד, סיור ביפו העתיקהסיור במושבה האמריקאית ועוד סיורים היסטוריים, תשאלו אותי 052-662-0190.

סיור ערב ביפו

"אין כמו יפו בלילות" – צבעונית יותר, שמחה יותר, יפה יותר. אין ספק שהציטוט הזה מבוסס על המציאות כי יפו של הערב היא צבעונית יותר,  שמחה יותר, יפה יותר. המקומות של הבוקר כמו מחליפים  בגדים אם כי קוד הלבוש של המבלים שומר על הקלילות שלו. וישנם כמה מוסדות קולינריים שהם של הערב בלבד. אם אתם גמישים נסו להקדים לשעות הביניים קל יותר עם חנייה,  פחות צפוף, והאווירה לא פחות כיפית.

סיורי בוקר בתל אביב

הבוקר התל אביב שונה לגמרי מהערב התל אביבי והשמש מאירה מאירה את הדברים באור אחר. בתוך המולת העיר אני שמחה לקחת אתכם לפינות השקטות, אבל גם להשתלב בתוך שעון העיר. כמעט כל הסיורים מתאימים כסיור בוקר

סיפורים והמלצות
החשמל הראשון בתל אביב
הפסקת חשמל

סיפורו של החשמל הראשון בתל אביב ׳נהימת התרבות׳, כך מכנה נחום גוטמן את אותו רגע בו הואר רחובה של תל אביב הקטנה באורו של פנס

לקריאה >
סיור לילי ביפו

אין כמו יפו בלילות צבעונית יותר, שמחה יותר, יפה יותר אין ספק שהציטוט הזה מבוסס על המציאות כי יפו של הערב היא צבעונית יותר,  שמחה

לקריאה >
סיור לילה בתל אביב
סיור ברים בתל אביב

סיורי לילה בתל אביב חופשי על הבר  בערב, בשעה שהרקיע של העיר מחליף גוונים, משתנים גם פניה של העיר. הברים הרבים ברחבי העיר נפתחים, חלקם

לקריאה >

המלצות על סיורי ערב בתל אביב

לקוחות מרוצים
והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

סיורים מודרכים בתל אביב

דילוג לתוכן