סיורים בתל אביב – להתאהב בתל אביב יפו

סיורי בוקר בתל אביב

לטייל בתל אביב המתעוררת

העיר שכדאי להכיר

בין עבר הווה ועתיד

מגוון סיורים מרתקים ברחובות העיר תל אביב, בפינות נחבאות ומוצלות. בין עבר הווה ועתיד. אולי תבחרו להתחיל בכוס קפה?

הבוקר התל אביבי שונה לגמרי מהערב התל אביבי והשמש מאירה את הדברים באור אחר. בתוך המולת העיר אני שמחה לקחת אתכם לפינות השקטות, אבל גם להשתלב בתוך שאון העיר. כמעט כל הסיורים מתאימים כסיור בוקר.

מגוון הסיורים המתאימים כסיורי בוקר: סיור בנווה צדק, סיור ביפו העתיקה, סיור בעג'מי, סיור בשדרות רוטשילד או שדרות בן גוריון, סיורי אדריכלות, סיור בשרונה, סיור בבית הקברות טרומפלדור, סיורים לימודיים, סיורים ספרותיים, וסיורים קולינריים.

מוכנים? בואו נצא לדרך!

סיור פרטי או סיור בהצטרפות לקבוצה?! 

לפרטים נוספים מוזמנים להצטרף לקבוצת וואצאפ שקטה או התקשרו אלי 052-662-0190 שלחו לי ווצאפ או השאירו פרטים ואחזור אליכם ממש בקרוב..

סיורי בוקר בתל אביב
סיור זריחה בתל אביב

סיור זריחה – להעיר את העיר

אולי ברגע הראשון זה נשמע כמעט לא הגיוני, אבל סיור זריחה הוא אחד הקסומים שיש. השמש שמפציעה אל הרקיע, בתי הקפה שמתעוררים, בתי התפילה שמזמרים, הדייגים שחוזרים מהים, כל אלה בתוך השקט של העיר רגע לפני ההמולה. 

סיור בוקר בתל אביב

מתאים לכל ימות השנה ובעיקר בין הסתיו לאביב, במגוון סיורים בהם נגלה את טמפו החיים של תל אביב, לצד סיפוריה המרתקים והמרגשים.

סיורי בוקר בתל אביב
סיפורים לאורך הים
סיור ערב בתל אביב
סיור ערב בתל אביב

סיורי ערב בתל אביב

להכיר את תל אביב בשמלת הערב שלה במקומות שפנסי הרחוב מאירים אותה באור מיוחד ויוצרים חוויה אחרת. השדרות, הכיכרות והבתים, עם אותם סיפורים קצת אחרת.

לא כל סיור ניתן לקיים בערב, אבל הסיורים המומלצים שלנו לערב הם: סיור בנווה צדקסיור ביפו העתיקהסיור במושבה האמריקאיתסיור בעקבות נתן אלתרמןסיור משוררות ואחרים.

להמשך קריאה >>

סיורים בתל אביב ביום שישי

בתי הקפה, השדרות, הכיכרות, השווקים והטיילת של העיר מתמלאים באנשים שבאים לטעום מהעיר ללא הפסקה. ואם כי אני מאוד אוהבת את האנרגיה המצטברת הזאת, בסיור אני אקח אתכם דווקא לפינות הנסתרות של העיר, לגלות את השקט, לגלות מה שלכאורה ידוע ובכל זאת כל כך נעלם. ללא ספק יום שישי הוא המבוקש ביותר לסיורים.

להמשך קריאה >>

סיור ביפו העתיקה
סמטה ציורית ביפו העתיקה
סיורים בתל אביב בשבת
אפילו החניונים נגישים יותר

סיורים בתל אביב בשבת

"שבת בבוקר יום יפה" וזו הזדמנות נהדרת לצאת לסיור מודרך בתל אביב. בשקט של העיר נהדר לטייל בסמטאות נווה צדק, בעקבות הבתים היפים של תל אביב, שדרות רוטשילד, שרונה, המושבה האמריקאית, יפו העתיקה, עג'מי ועוד.

סיפורים והמלצות
שיטוט בוקר בלוינסקי

אותו בוקר השכמתי לצאת, למרות ששעת המפגש נקבעה ל 10.00 ירדתי מהאוטובוס בתחנת מגדל שלום וצעדתי לעבר רחוב  לוינסקי  זה המכונה 'שוק' שזמן מה לא

לקריאה >

המלצות על סיורי בוקר בתל אביב

לקוחות מרוצים
והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

סיורים בתל אביב

דילוג לתוכן