סיורים בתל אביב

סיורים מיוחדים בתל אביב

הסיורים שלא תרצו לפספס בתל אביב

להכיר את העיר

הסיורים שכובשים את המטיילים

תמיד שואלים אותי איזה סיור אני הכי אוהבת או ממליצה ועל השאלה הזו אני עונה, תלוי מי אתם ומה אתם אוהבים. כל סיור הוא מיוחד בצורה אחרת, אבל אלה הם המאוד מיוחדים.

לפרטים נוספים מוזמנים להצטרף לקבוצת וואצאפ שקטה או התקשרו אלי 052-662-0190 שלחו לי ווצאפ או השאירו פרטים ואחזור אליכם ממש בקרוב..

סיורי ערב בתל אביב

להכיר את תל אביב בשמלת הערב שלה במקומות שפנסי הרחוב מאירים אותה באור מיוחד ויוצרים חוויה אחרת. השדרות, הכיכרות והבתים, עם אותם סיפורים קצת אחרת.

לא כל סיור ניתן לקיים בערב, אבל הסיורים המומלצים שלנו לערב הם: סיור בנווה צדקסיור ביפו העתיקהסיור במושבה האמריקאיתסיור בעקבות נתן אלתרמןסיור משוררות ואחרים.

להמשך קריאה >>

סיורים ביפו תל אביב

יפו אותה אנחנו אוהבים לכנות ׳יפו העתיקה׳ היא בעיקרה חדשה. רוחות הזמן שינו את פניה אך למזלה ולמזלנו היא לא נהרסה כליל, לא מעט הודות למרסל יאנקו שביקש לשמור על ׳רוח המקום׳ ולעצב אותה מחדש כשכונת אמנים. כשעומדים בכיכר השעון ההומה צריך להפעיל את הדמיון ולהזיז את גלגלי הזמן  170 שנים אחורה. שורת החנויות בצידה המערבי של הכיכר היתה חלק מחומת העיר, בית המלון סטאי היה חלק ממערך האבטחה של העיר והקישלה בית המעצר, הדרך היתה דרך חולית כבושה ומסביב חולות ופרדסים. אבל יפו היתה בסימן הקידמה והחלה להתפתח מחוץ לחומות. שכונות קמו מצפון ומדרום לה, דרכים נסללו, עסקי התיירות החלו לפרוח עם בתי מלון ראשונים, רוחות הזמן השתנו.

להמשך קריאה >>

סיור יום הולדת בתל אביב

יום הולדת, יום נישואין, או כל אירוע משמעותי אחר, הם הזדמנות נהדרת לחגיגה עם ערך. מתנה שתוכלו ליצור עבורכם ועבור היקרים לכם.  החגיגה מתקרבת ואתם מחפשים רעיון איך לחגוג להורים ובדרך להזכיר קצת נשכחות ואפילו לחבר את הנכדים לסיפור של סבא וסבתא. איפה סבא וסבתא הכירו או התחתנו? באיזה שביל הלכה סבתא לבית הספר? היכן התגוררה חברתה הטובה? ולאיזה תנועת נוער הלך סבא? כל השאלות והתשובות בסיור אישי ומיוחד שנבנה ביחד כחגיגת יום הולדת אישית.

להמשך קריאה >>

כבר מראשיתה הייתה תל אביב מוזה ליוצרים, השראה לכתיבה ותפאורה לסיפורים. בזכות שניים מהם אני התאהבתי בתל אביב: נחום גוטמן שכתב וצייר אותה והגיש לנו אותה בעיניים אוהבות של ילד, ואלתרמן שגדל איתה כתב לה שירי אהבה. אבל לא רק הם. עד היום תל אביב על רחובותיה ובנייניה היא הרקע בו מצולמות סדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע. לצד אינסוף סיפורים ושירים.

המשך קריאה >>

 סיפורה של  תל אביב דרך אופנת הבניה המשתנה: איך בנו, מתי ולמה? מתי נולדה מצוקת הדיור בעיר ואיך התמודדו איתה?  מה הקשר בין אדריכלות ואידיאולוגיה  ואיך הם קשורים  לאמרה המפורסמת של קוקו שאנל: " אופנה היא ארכיטקטורה, זה הכל ענין של פרופורציה".

המשך קריאה >>

סיור מוחות,  כך אני מכנה את הסיורים המיוחדים הללו  בהם מבקשים ממני היכרות מעמיקה עם העיר או  עם נושא מסוים. אלו סיורים בהם מביטים על העיר בזווית ראיה מיוחדת ועמוקה כשהעבר נמשך דרך ההווה אל העתיד. אם אתם כאלה, זה המקום עבורכם, בסיור חד פעמי, סדרה או בקורס מתמשך.

המשך קריאה >>

המלצות על סיורים מיוחדים

לקוחות מרוצים
והרבה קבוצות ומשפחות שהחליטו לקחת פסק זמן לסייר ולהכיר את העיר


נעים להכיר
, אנחנו שתיים: תל אביב יפו, העיר שמהלכת עליי קסם, ואני מיכל, מורת דרך מוסמכת חיה ונושמת ללא הפסקה את העיר.
ביום יום אני לוקחת איתי אנשים לצעוד עם דופק העיר, לגלות אותה לחוות ולהתרגש.
בסיורים אנחנו מטיילים בין פינות מוכרות לפינות חבויות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה כל סיור והחן שלו.

נגן וידאו

סיורים ביפו תל אביב

דילוג לתוכן