סיורים בתל אביב – להתאהב בתל אביב יפו

להתאהב בתֵּל אָבִיב-יָפוֹ

המגזין

צוקרברג ואני מטיילים בתל אביב יפו

tel-aviv-2253289_1280

צוקרברג ואני מטילים בתל אביב… מומלץ לקרוא עד הסוף…

ההתלבטות היתה קשה. הוא נתן לי פחות מ 10 שעות ואני הייתי צריכה לבחור למענו את הכי תל אביב יפו שיש… שיהיה פאן, הוא דרש.
קודם כל ים אמרתי וביקשתי בשבילנו שני כסאות, בכל זאת מחכה לנו עוד יום ארוך… אחרי חצי שעה הוא הרים את היד וסימן לי לייק ואני משכתי אותו לסמטאות יפו.. חשבתי שנכון שיכיר גם קירות אחרים. את יפו הוא ממש אהב היא לא היתה דומה למשהו שהוא כבר הכיר. ואני הצעתי עוד משהו ממנה… חומוס. הוא חייך ואמר, כולם אוהבים לנגב..לא? משם גלשנו לפישפשים וקינחנו עם מלבי ובירה. בשוק הרוכלים הוא התעקש לקנות תמונה 'אחלה תמונה לפוסט', ספק שאל ספק קבע. כמעט שכנעתי אותו להסתפר במספרה המקומית אבל המשכנו רוכבים על אופניים לשדרה המרכזית. ליד בית מספר 16 עצרתי ואמרתי לו שסיפור אחד הוא חייב להכיר ובלי לחכות לאישורו סיפרתי לו איך כאן נולדה המדינה. אני לא סגורה על זה אבל נדמה לי שצוקרברג התרגש. הוא העיף מבט חטוף במגדל בו נמצאים המשרדים שלו אבל אנחנו מיהרנו. רציתי שייראה את כיכר דיזנגוף המחודשת ומשם לכיכר רבין. הוא היה חייב קפה טוב לפני שלקח חלק במירוץ הלילה. את המירוץ הוא התחיל אבל לשמחתי פרש באמצע ואני הזדרזתי לקחת אותו לבר הכי סודי ומפתיע בעיר. איכשהו אף אחד לא קלט שזה הוא, בכל זאת צוקרברג ואני?!
איפה אתה מתכוון ללון הלילה שאלתי. חשבתי שיצביע על אחד מבתי המלון המפונפנים שזרועים בעיר, אבל הוא חייך ולהפתעתי הבנתי שבחר דוקא באחד מההוסטלים שבדרום.
מה אגיד לכם זה היה ביג לייק לטייל עם צוקרברג ולגלות לו כמה מהסודות של העיר. אני עוד אחזור הוא הבטיח, תפתיעי אותי גם בפעם הבאה? הוא לחץ לי את היד ואמר דרך אגב, אני מת על דף הפייסבוק שלך.. אבל את צריכה 'להשקיע' בו יותר… חייך ונעלם אל דלפק הקבלה.
לילה טוב, צוקרברג… ושמור על קשר…

תמיד אפשר לחלום…

  • נכתב בהשראת ידיעה חדשותית :צוקרברג הצטרף לקבוצת הפייסבוק secret tel aviv

שתפו עם חברים!

דילוג לתוכן