צילום עידו בירן

המלצה על מדריכת טיולים מיכל ששון ביבי

אנשים מספרים

סיירו איתנו, התאהבו וכתבו עלינו:

מיכלי היקרה

רציתי להודות לך על יום הכיף המיוחד "נשים , סיפורים, ליקוטים". היום איתך היה הרבה מעבר ליום סיור סיור בתל אביב. לסיכום היום: צחקנו כמו שלא צחקנו מעולם, אכלנו במקומות מיוחדים, שתינו את הקפה והקוראסון הכי טעים. עשינו גם שופינג: ליאת עיצבה את פינת הקפה במטבח, רותי מצאה ( סוף סוף) שמלה לחתונה של בנה ואני…בסך הכל קניתי את הג'ינס הכי שווה בארון. וכל זה בזכות היד המכוונת שלך. נשמע ריקני? הריי רק אנחנו יודעות בכמה סיפורים תיבלת כל פינה כאילו בדרך אגב. 

 מיכלי, אני ממליצה בחום לחברות שרוצות לבלות בו כיף בתל אביב לצאת איתך. כן ירבו: נשים, סיפורים וליקוטים בתל אביב.

רותי, ליאת ורונית ( מודיעין)

מיכל היקרה והמקסימה!

תודה רבה על יום מקסים ומהנה שעוד ידובר בו רבות. אין ספק כי לקחת את ההדרכה לרמות הגבוהות ביותר עד לכדי אומנות. הסיור היה בנוי מעולה היה מאתגר אינטלקטואלית, משעשע וחוויתי גם יחד. 

שותפים לדיעה זו גם יעל חגית וערן (אני בטוח שגם יתר המטילים). אין ספק שזאת המתנה האולטימטיבית להעניק לאלו שאתה חפץ ביקרם.

אורי

מיכל
ביקשתי "סיור למכירים את תל אביב" סיור לאנשים חושבים, אנשי העולם הגדול שאי אפשר לעניין במובן מאליו, במוכר ובידוע. סיור שהוא אתגר ועניין למוח אבל הנאה לרגליים ולעיניים. בקיצור, לא פשוט. בצניעות האופינית לך ובחיוכך הכובש בנית לנו סיור תל אביבי משובח. הקשבנו לך מרותקים לעוד ועוד מידע על פינת חמד בעיר שחשבנו שאנחנו מכירים היטב. ואלי זה בדיוק מה שמבדל אותך מ"עוד מדריכת טיולים". היכולת שלך להעשירר אותנו בלי שנרגיש, היכולת לבנות סיור כל כך מיוחד ואחר לקבוצהמגוונת. תודה לך על הנאה צרופה שהשאירה טעם של עוד…

ענת

למדריכה הכי הכי ! עבר זמן מאז הסיורים המוצלחים והמיוחדים שלך לעובדי אלביט בשרונה tlv. רציתי להודות ולשבח , וגם לספר שהעובדים כבר מתחילים לשאול מתי תדריכי אותם שוב… היה לכולנו עונג להאזין לסיפורייך שופעי הידע, המתובלים ומלאי החן. מצפים לבאות. חן בלום | מנהלת רווחה | אלביט מערכות יבשה ותקשוב
חן בלום | מנהלת רווחה | אלביט מערכות יבשה ותקשוב

לו ידעו ש"י עגנון, ברנר, הרצל, שלוש, רוקח (ושלא יעלב לי אף אחד שלא הזכרתי) כיצד את מביאה את סיפורם ומחייה את רוחם, היו חוזרים לנהל לנו את העיר העברית הראשונה, בחזיונות והזיות, בשמחה ובאהבה (בהמון אהבה).

טיילנו איתך ברחובות יפו ונווה צדק, והיה לנו יום נהדר. היית מעניינת, מצחיקה, מרגשת, את יודעת המון, ויודעת גם להעביר את מה שאת יודעת (וזה ממש לא כל אחד יודע…). תפרת עובדות היסטוריות עם רכילויות בנות מאה שנה, מודרניזציה עם מבנים בני אלף. אפילו עם מזג האויר הסתדרת, אילתרת בין הטיפות ובין המעלות, לא התרגשת ושמרת על חום-רוח. 

אשרי העיר שכך מטיילים אותה.

אשמח לשתף פעולה בעתיד.

עפר גביש

ללמד חומר על תל אביב הרבה יכולים. את ניחנת בתכונות נוספות של חן, של יכולת לעמוד על טיבם של האנשים שלפניך, להצפין את האגו לא לספר כל מה שתכננת ולתת לאחרים להיזכר, וכך כיבדת את חתן היום הולדת (בן ה-82) . זו תכונה נפלאה וזה עשה את הסיור אתך אחר. אז תודה לך.  בנותיי בקשו לציין שגם דור הנכדים האזין ונהנה.

אביבה

מיכל היקרה!

תודה רבה על סיור יום ההולדת (75) המרגש לאבא שלי. לווית אותי משלב התכנון, ואפילו עם הרעיון למתנה. הצלחת לרתק קבוצה מגוונת של מבוגרים וילדים, לזרום איתנו ולהתאים את הסיור לקצב שלנו(כולל עצירה לגלידה(סמיילי) אהבתי במיוחד את הרגישות שלך ואיך נתת מקום לאבא שלי לספר על הילדות שלו בנקודות שונות בטיול ושהכל השתלב כל כך בטבעיות וזרם בכיף ובנחת. קיבלתי המון פידבקים חיוביים מהגדולים וגם מהקטנים שבחבורה. 

תודה רבה רבה רבה!!!

ענת אשל גולדמן, תל אביב

תל אביבה
אהובתי

השכרת ווספה עם סירה וסיורים מושקעים ברחבי תל אביב – שתי תכניות לטיול בעיר הגדולה שמתאימות בדיוק לימים בהם מזג האוויר הופך להיות מעט יותר נסבל

טיול
שורשים לסנטר

סיורים מותאמים אישית בלוקיישנים שונים בעיר יהפכו את אלבום התמונות שלכם לחוויה מרגשת