רוצים להתאהב בתל אביב?
הרשמו עכשיו וקבלו סיפורים,
עידכונים ומידע על סיורים.
שם מלא
מייל
שלח>
מיכל ששון | סיורים בתל אביב ועוד...
נייד: 052-6620190
מייל: sassm@zahav.net.il
טיולי ימי הולדת
רוצים להעניק מתנה מיוחדת?
טיולי ימי-הולדת מיוחדים למבוגרים, המעוררים שמחה נוסטלגית עם טעם של פעם, בנימה אישית. מומלץ ביותר!
מחפשים רעיון ליום גיבוש?
רוצים לתת " זריקת מרץ" לעובדים? תשומת לב? אווירת ביחד? סיור בתל אביב עם הדרכה מהנה מטעינה וסוחפת, הוא התשובה.
התקשרו עכשיו, נגבש מסלול, וקדימה יוצאים לדרך...!
סיורים, להתאהב בתל אביב
 
אהבה מעבר לפינה סיור בנווה צדק
סיפורה של נווה צדק בסיור דרמטי ומרגש, עובר דרך הדמויות האנושיות ונוגע בסיפורי האהבה שהרטיטו את החולות. במהלך הסיור נשזרות הדמויות לכדי סיפור כשהשירים מתנגנים ברקע.
 סרנדה תל אביבית|  סיור ברחוב הרצל- שדרות רוטשילד
אחוזת בית- ראשיתה של תל אביב כחלון הראווה של העצמאות הישראלית דרך הסיפורים והשירים. מה חלמו בוני העיר? על מה התוכחו? מה בנו? ומה הרסו?...
 
בין חולות ותכול שמיים | סיור בעקבות נחום גוטמן
בין נווה צדק ואחוזת בית, נשזור את דמותו, ציוריו וסיפוריו של הילד והמבוגר: נחום גוטמן בדמותה של תל אביב.
 
הוזים חוזים | סיור במתחם "התחנה" והמושבה האמריקאית –טמפלרית ביפו
ארץ השממה הפריחה את דמיונם של אנשים רבים. בסיור נעקוב אחר אלו שהזו חלמו והגשימו: מתי נשמע קול הקטר בארצנו? מי התעקש על עגלון יהודי? מהי בלטה? מי יצא לשם מסע מדיני, מי למסע תענוגות ומי לקבל את פניו של המשיח?
 
קצין וגנטלמן | סיור בשרונה –המושבה הטמפלרית ( הקריה)
שרונה, סיפורו של מקום , הלב הפועם של המדינה וחיי התרבות התל אביבים. שם, בין עצי אקליפטוס ותיקים נרקם סיפורה של המושבה הטמפלרית, שרונה. מי היו האנשים שבנו את בתיה מה הביאו ,מה השאירו ולמה אינם כאן? סיפורה של המושבה החקלאית עוד לפני היות הציונות, שזור בפרשיות נעלמות מתולדות המדינה.בין רחוב קפלן לרחוב הארבעה.
 
סיפורי חיים | סיור בבית הקברות הישן של תל אביב( טרומפלדור)
בשנת 1903 , עוד לפני שהייתה תל אביב, פרצה מגיפה ביפו,שהביאה לפתיחתו של בית קברות חדש, מרוחק, אי שם בחולות. מסע מרתק בזמן בין אנשים, רחובות ומצבות: כיצד פסקה המגיפה? מי רצח את ארלוזורוב? מיהו השען של יפו? כיצד הספיד ביאליק את עצמו? ועוד...בית הקברות הראשון והישן בת"א ( טרומפלדור)
 
קינג ג'ורג' | סיור לאורך רחוב המלך ג'ורג'
התפתחותה של ת"א בשנות ה 20-30 מחלום שכונת גנים לעיר אפורה: מה מסתתר מתחת ללב? היכן היו פילים ואריות? מה עושה גבר מאוהב? ...על הווי החיים ומראה העיר המתפתחת: כיכר מגן דוד, שוק בצלאל, סמטה פלונית אלמונית, גן מאיר ורחוב ביאליק
 
לאורך הים... | סיור לאורך חלקה הצפוני של הטיילת
לאורך הים הרגוע, מסתתרים סיפורים מסעירים. נטייל לאורך הטיילת הצפונית ונספר על אירועים, פרשיות ואנדרטאות: דפיקת הפטיש הראשונה, 3 יריות, אוניה בוערת, וסירה שנעלמה...
 
יושבים בבית קפה | סיור ברחוב אלנבי ורחוב ביאליק
בין כתיבה לישיבה בבתי קפה נשזרת תמונתה של תל אביב וחיי התרבות הנרקמים בה בשנות ה 20 -30. על האנשים הגדולים ברחובות הקטנים והפרטים הקטנים. עם השירים והכתיבה , התקוות והקנאה ואיך אפשר בלי סיפורי אהבה?מהים לאורך רחוב הים ולרחוב ביאליק.
 
בסנדלים על גשר הירקון | סיור בנמל תל אביב
לבנות או לנטוע? טיול בריאה הירוקה של תל אביב: מתל ג'רישה לאורך הירקון עד נמל תל אביב: על הנחל והנחלה, על הגמל המעופף ותוצרת הארץ ,על נמל עתיק ונמל ציוני חדש ועוד...
 
תמונות יפואיות | סיור בעיר העתיקה של יפו
נסיכה ,סולטאן, שוטרים וגנבים  ועוד הרבה אחרים נפגשים בסיפורים, בליווי השירים המתנגנים של יפו... סיור בין מזל וגורל וים הפרוש עד קצה האופק...מכיכר השעון דרך הסמטאות לנמל. סיור צבעוני בעיר אפורה!!!
 
פישפשים וחידושים | סיור בשוק הפישפשים
מהו קיוסק? כיצד קונים כרטיס לדיליג'נס? היכן תימצאו את הבורקס שאפילו הדיאטניות לא יעמדו בפניו? מבט אל שוק הפשפשים המתחדש בין ישן וחדש עם פינות קסומות שלא הכרתם.
 
בדרכו של הרצל | סיור ביפו
"לא לשם ענג ולא לשם חקירה מדעית חלמנו לתור את  ארץ ישראל כי אם לשם תכלית מדינית ידועה"  ב -26 באוקטובר-1898 דרכה כף רגלו של חוזה מדינת היהודים, תיאודור בנימין זאב הרצל, בנמל יפו ,  למסע דיפלומטי בן שמונה ימים, בפלשתינה.
בסיור נעקוב אחר דמותו, פועלו ומסעו בא"י בכלל ויפו בפרט, כפי שמשתקף מיומנו ומספרו "אלטנוילנד" .מנמל יפו, דרך הסמטאות ועד לתחנת הרכבת המתחדשת.